تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 دی 1400 - 18:30
160 بازدید
کد خبر : 190859

آشتی‌کنان اعضای شورای شهر یاسوج در حضور نماینده ولی‌فقیه در استان

آشتی‌کنان اعضای شورای شهر یاسوج در حضور نماینده ولی‌فقیه در استان

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد نشست تعاملی و رفع اختلافات و به نوعی آشتی‌کنان اعضای شورای شهر یاسوج در محل دفتر امام جمعه یاسوج و نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. “حجت الاسلام و المسلمین صفدر پناهی” در این نشست با بیان اینکه شورا پارلمان محلی است و ممکن است اختلاف سلیقه‌هایی هم باشد و

آشتی‌کنان اعضای شورای شهر یاسوج در حضور نماینده ولی‌فقیه در استان

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد نشست تعاملی و رفع اختلافات و به نوعی آشتی‌کنان اعضای شورای شهر یاسوج در محل دفتر امام جمعه یاسوج و نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

“حجت الاسلام و المسلمین صفدر پناهی” در این نشست با بیان اینکه شورا پارلمان محلی است و ممکن است اختلاف سلیقه‌هایی هم باشد و گاهی مخالف و موافق باشند و در بین شوراها موضوعی طبیعی است افزود: بعضی وقت‌ها ممکن است اختلاف نظرها انعکاس بیرونی جالبی نداشته باشد و حاشیه‌هایی در روند کار شورا ایجاد کند.
وی تصریح کرد: گر چه سال پایانی خدمت شوراهاست اما آن چه که در بیرون شنیده می‌شود موجب ایجاد نگرانی‌هایی شده که شما به عنوان نماینده رهبری و پدر معنوی استان نگران اختلافات بوده‌اید که خیلی انعکاس بیرونی خوبی نداشته است امروز هم به دنبال قضاوت بین دوستان نیستیم که حق با چه کسی است بلکه به دنبال این هستیم که در ارتباطات این جمع تجدید نظر شود و به سمت همگرایی بروند تا همراه با اختلاف سلیقه اما با رویه بهتر که مردم راضی باشند بیشتر به وضعیت شهر برسند.
” محمدرحیم دهرابپور” به نمایندگی از یک طیف شورا و رئیس کنونی شورای اسلامی شهر یاسوج هم اظهار کرد: در شورا اختلاف سلیقه‌ها طبیعی است اکنون ماه‌های آخر کار است و ملاک همه ما قانون است تا سال سوم شورا کار خود را انجام می‌داد و در چارچوبه‌ای جلو می‌آمدیم و اکثریت تصمیم گرفتند مقدمه یک کار قانونی به نام استیضاح صورت گیرد که اکنون وارد دلایل استیضاح نمی‌شویم که کم و کیف آن چه بود شورا حق دارد شهردار تعیین کرده و شهردار را استیضاح کند که گردن نهادیم سوال این بوده که آیا تصمیم قانونی شورا جرم است؟.
وی تاکید کرد: سر حرف من با دوستان شورا نیست بلکه با کسان دیگر است یا نفهمیدند یا اگر فهمیدند نمک پاشیدند که کار به اینجا برسد و اگر صلاح باشد می‌گویم، الان به دنبال کار هستیم اما از ابتدا چه رخ داد دریایی است که صلاح نیست به آن ورود کرد.
این عضو شورای اسلامی شهر یاسوج بیان کرد: مردم از ما کار می خواهند و ما هم از شهردار کار می خواهیم به غیر از این حرفی نیست نه دعوای سیاسی و نه منطقه‌ای داریم در چارچوبه قانون ادعای دیگری نداریم.
دهرابپور ادامه داد: بیش از ۴۰ مورد از مصوبات ما اجرا نشد که بعضی ضرورت اجرا داشت و اگر اجرا نشد باید شهردار به ما می‌گفت به چه دلیل بوده تا سایر دستگاه‌ها از ما توضیح نخواهند.
این عضو شورای اسلامی شهر یاسوج خطاب به نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در اختیار شما هستیم اختلافی در شورا نیست اختلاف‌ها را دامن زدند آرامش برخی‌ها در سایه اختلاف بین دیگران است ایشان شهردار یاسوج است و وظیفه داریم که با او همکاری کنیم.
“سید هدایت اکبری” به نمایندگی از طیف دیگر شورا اظهار کرد: قبل از بروز چنین مسائلی به حاج دهرابپور گفتم که ریش سفیدی کن تا قضایا جمع شود و چنین وضعیتی را سایت‌های خبری پخش نکنند.
وی با گلایه از برخی اظهار نظرها تاکید کرد: شهری که ما غارت کردیم کجاست؟ هزار نامه نوشته شده، ما را به دادگاه ببرید تا ببینید دارایی‌های ما یک ریال زیاد شده یا کم هم شده است؟ حیثیت ما زیر سوال رفته است.
این عضو شورای اسلامی شهر یاسوج بیان کرد: اگر از بیرون کسی ما را شارژ کرده پس چه ارزشی داریم از روزی که شو ای شهر یاسوج استارت کار را زد نامه نگاری‌هایی شده است ببینیم چه دفاعی از مردم و کارگران شهرداری شده است اگر بخواهیم کاری کنیم تا پول کارگران داده شود هزار بهانه می‌آورند و رای نمی‌دهند.
اکبری با بیان اینکه ما هیچ اختلافی نداریم و اعلام کرده‌ایم که ریش سفیدی در شورا باشد به کارهای انجام شده اشاره و تصریح کرد: برای مثال ۴۵ متری را کار می‌کنیم شاید از درون خود مجموعه گفته‌اند که متوقف شود، به دنبال این هستیم که در یک محیط منطقی کار شود هدف ما این بوده که در این شهر کار شود شهردار هم کار کرده است اما چرا نیمه خالی لیوان را ببینیم معتقدیم هر کجا هم اگر تخلفی کرده‌ایم شفاف بگویید.
” نستهن مقدم” شهردار یاسوج اظهار کرد: باید از این اقدام تشکر کنیم که به دلیل دلسوزی بوده نمایندگان رهبری چنین تکلیفی دارند اختلافات به دلیل سلایق است که این اختلافات را قانون حل می کند که اگر نشد مسوولان بالاتر ورود پیدا می‌کنند.
وی ادامه داد: ما شهری را مدیریت می‌کنیم که جمعیتی دو برار جمعیت رسمی است یاسوج روستای بزرگی است که حاشیه‌نشینی در آن برای رسیدن به نان است شهری که بالاترین نرخ مهاجرت پذیری را داشته باشد می‌طلبد که شورا جدی‌تر و شهرداری پای کار تر باشد خیلی از معابر ما در محدوده شهر نیست اما ما خدمات می‌دهیم که از مادوان تا سراب‌تاوه است.
شهردار یاسوج تاکید کرد: در بخش‌های مختلف کار را منطقی‌تر و علمی‌تر از گذشته در دستور کار قرار دادیم هر چند در دوره رکود اقتصادی بوده و تحریم‌ها چند برابر شده است اما با این وجود در بازآفرینی شهر جز سه شهر اول کشور هستیم در پدافند غیر عامل سال گذشته اول کشور شدیم.
مقدم بیان کرد: خدمات را با کمترین قیمت می‌دهیم باید مشکلات را ببینیم اگر روزی می‌گفتیم ۲۵ درصد معابر خاکی است اکنون می‌گوییم بیشتر است روزانه دستگاه‌های خدمات‌رسان زیرساخت‌های ما را تخریب می‌کنند و مردم هم به پای شهرداری می‌نویسند.
در ادامه “آیت‌الله سید نصیر حسینی” نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اختلاف سلیقه و نظر طبیعی است و بدون آن رشد نمی‌کنیم اولین گان حل اختلاف پذیرش اصل اختلاف است تا یک نتیجه مطلوب به نفع مردم حاصل شود معتقدیم خود اختلافات می‌تواند حتی باعث شکوفایی و رشد شود اگر از اختلاف سلیقه‌ها به صورت علمی برای رشد و بالندگی استفاده کرد و نگذاریم به کینه و عقبگرد تبدیل شود.
وی تصریح کرد: در شهرها می‌توان بهتر کار کرد از سلیقه‌های مختلف در مدنیت همواره استفاده شده هر مدنیت و شهرنشینی در شهرهای ما چیز جدیدی است و قدمت آن چنانی نداریم اما باید از تجارب دیگران استفاده کرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که در این راستا سرعت لازم را نداریم اظهار کرد: این بار بر دوش شورای شهر است مردم رای داده‌اند و کسی را هم با زور نیاورده‌اند پس مسئولیت سنگینی دارید باید تعامل شکل بگیرد و شهردار در میدان برای شورا و شهر کار کند.
حسینی تاکید کرد: باید حرکت در مسیر چارچوبه‌ها باشد و بر اساس نقشه جامع شهر حرکت شود مشکل فضای سبز و فضاهای فرهنگی هست که باید نقشه راهبردی برای شهر تهیه شود تا چراغ راهی برای آینده باشد.
وی خطاب به شهردار و شورای شهر بیان کرد: شهر را در یک یا دو نقطه متمرکز نکنید و بازار برای آن پیش بینی کنید ببینید بازار زند بعد از چند صد سال هنوز مرکزیت خود را حفظ کرده است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: خیلی جای کار و توسعه داریم و نیاز است که به نقشه جامع مراجعه کنید و طبیعتا یک سری مشکلات هست.
حسینی تصریح کرد: در حوزه فرهنگ نگویید فقط نان کارگر را باید تهیه کرد و بقیه را رها کنیم، فضای فرهنگی را مگر می‌شود رها کرد در مرکز استان چن مسجد باشکوه و چشمگیر و با معماری ایرانی و اسلامی داریم شورای اسلامی شهر یعنی قید اسلامی دارد شما شورایی جامع هستید که باید همه چیز را ببینید در راستای توسعه همه جانبه حرکت کنید.
وی با اشاره به برخی کمبودها اظهار کرد: در شهر ما جایی که خانم‌ها تجمع کنند به نام مهدیه نداریم در شهرهای کوچک اطراف ما چندین پایگاه برای بانوان است که در مرکز استان ما نیست چه باید کرد البته فقط وظیفه شهرداری نیست اما شورای شهر و شهرداری هم باید ورود پیدا کنند.
به گزارش ایسنا، نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به اعضای شورای شهر خاطرنشان کرد: اختلاف سلیقه داشته باشید اما تندی نکنید تا در رسانه سوژه نشوید و در این خصوص حواستان جمع باشد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

htthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtt