تاریخ انتشار : چهارشنبه 19 آبان 1400 - 23:43
168 بازدید
کد خبر : 84579

آخر هفته چه فیلم هایی از تلویزیون پخش می شود؟

آخر هفته چه فیلم هایی از تلویزیون پخش می شود؟

نمایی از فیلم همشهری کین در روزهای پایانی هفته ۴۰ فیلم‌ سینمایی و تلویزیونی از شبکه های سیما پخش می شود؛ «پول»، «شیفت آخر» و «جنگل» سه فیلم جدیدی هستند که این هفته روی آنتن می روند. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «نهایی»، «بانکدار»، «جایزه»،

آخر هفته چه فیلم هایی از تلویزیون پخش می شود؟
نمایی از فیلم همشهری کین

در روزهای پایانی هفته ۴۰ فیلم‌ سینمایی و تلویزیونی از شبکه های سیما پخش می شود؛ «پول»، «شیفت آخر» و «جنگل» سه فیلم جدیدی هستند که این هفته روی آنتن می روند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «نهایی»، «بانکدار»، «جایزه»، «سفرت به سلامت»، «خانم پاتر»، «سوارکار»، «دو فیلم با یک بلیط»، «بهارات»، «سال خشونت بار»، «محیا»، «پول»، «شوالیه تاریکی»، «خمره»، «رابینسون کروزو»، «نابغه کوچک»، «شیفت آخر»، «همشهری کین»، «بادیگارد محبوب من»، «به خاطر تهمینه»، «مک کنیک»، «رازهای گذشته یک زن»، «برنی دلفین»، «مسابقه موش ها»، «گلوله گم شده»، «رودخانه نقره ای»، «قصه های مجید»، «سیب و سلما»، «خبرچین»، «وکیل مدافع»، «قهرمان»، «ضریب سرد»، «جنگل»، «آلفا و امگا ۴»، «گل طلایی»، «پنالتی»، «قصه های مجید ـ شرم»، «پول کثیف»، «سردار جنگل»، «سفر زمان» و «ول وله» پنج‌شنبه و جمعه ۱۷ و ۱۸ تیر ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

**** شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «نهایی» به کارگردانی «ویلسون ییپ»، پنج‌شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی دانی ین، اسکات ادکینز، دنی چان و وندا مارگراف خواهید دید: ایپ من استاد بزرگ کونگفو به بیماری سرطان سر و گردن مبتلا شده است و درمان خاصی هم برای او وجود ندارد. اما آنچه سبب دل مشغولی و نگرانی ایپ من می شود، سبکسری و پرخاشگری پسر نوجوانش (جین) است. ایپ من تصمیم می گیرد پسرش را برای ادامۀ تحصیل به آمریکا بفرستد تا بلکه بعد مسافت و سختگیری محیط های آموزشی، پسر نوجوان را بر سر عقل آورد.

**************************************************

فیلم سینمایی «بانکدار» به کارگردانی «جورج نولفی»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی ساموئل ال جکسون، نیا لانگ و نیکلاس هولت؛ داستان واقعی دو کارآفرین سیاهپوست با نام‌های برنارد گرت و جو موریس را دنبال می‌کند، که به خاطر شرایط نژادپرستانه دهه ۵۰ میلادی، مردی سفیدپوست به نام مت استاینر را استخدام می‌کنند تا مدیریت نمایشی فعالیت‌های تجاری آن‌ها را بر عهده بگیرد.

**************************************************

**** شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «جایزه» به کارگردانی «رضا سجاسی»، پنج‌شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: امیرعلی، پسر بچه ای است که در مسابقه ای در شبکه دو برنده شده و حال باید برای گرفتن جایزه به شبکه دو بیاید. او ساکن ورامین است. پدرش به علت گرفتاری های کاری خود از آوردن او معذور است. مادر بزرگ امیر علی که به خانه آنها آمده با آگاه شدن از قضیه، تصمیم می گیرد با امیر علی روانه تهران شود. همراهی مادر بزرگ با امیر علی اتفاقی را در طول راه برای آنها رقم می زند. در نهایت امیر علی و مادر بزرگ به شبکه می رسند اما زمان اداری تمام شده …

مینا جعفر زاده، معصومه کریمی و صالح میرزاآقایی در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «سفرت به سلامت» به کارگردانی «جان تورتِل تاب»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت یک بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جان کندی، لئون و داگ ای داگ خواهیم دید: دِریس پسر جوانی از اهالی جامائیکا است که در رشته دوومیدانی به شکل حرفه ای مشغول به فعالیت است. رویای او شرکت در مسابقات المپیک است، اما در روز مسابقه به خاطر یک اتفاق، موفق به پیروزی و راهیابی به المپیک نمی شود.

**************************************************

فیلم سینمایی «خانم پاتر» به کارگردانی «کریس نونان»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی رنه زلوِگر، اِوان مک گرِگور و امیلی واتسون خواهیم دید: بئاتریکس پاتر زن جوان و خوش ذوقی است که به نوشتن داستان های مصور برای کودکان علاقه زیادی دارد و بیشتر اوقات فراغت خود را به طراحی شخصیت های کارتونی برای داستان هایش می گذراند. وی به نوعی غرق در دنیای داستان هایش است و با شخصیت های این داستان ها به گفتگو می پردازد. نورمن مردی است که به کار انتشار کتاب اشتغال دارد و با دیدن طرح ها و داستان های بئاتریکس، تصمیم می گیرد در چاپ آنها به او کمک کند….

**************************************************

فیلم سینمایی «سوارکار» به کارگردانی «کریستین دوگِی»، شنبه ۱۹ تیر ماه ساعت ۴۵ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی گوییلایم کانت، مارینا هندس و دانیل آتیول خواهیم دید: پسر خانواده ای با تلاش و فداکاری پدر و مادرش یک سوار کار حرفه ای می شود. او در نیمه راه به کار وکالت مشغول می شود. اما اسبی سرکش که هیچکس به موفقیت او امیدوار نبوده او را دوباره به سوارکاری تشویق می کند و …

**************************************************

**** شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «دو فیلم با یک بلیط» به کارگردانی «داریوش فرهنگ»، پنج‌شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

مهدی هاشمی، داریوش فرهنگ و افسانه بایگان در فیلم «دو فیلم با یک بلیط» ایفای نقش کرده‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «بهارات» به کارگردانی «علی عباس ظفر»، پنج‌شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم محصول کشور هندوستان سلمان خان، کاترینا کایف، دیشا پاتانی و سونیل گروور بازی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «سال خشونت بار» به کارگردانی «جی. سی. چاندور»، پنج‌شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه فیلم با بازی اسکار آیزاک، جسیکا چستین، دیوید اویلوو و آلبرت بروکس آمده است: آبل مرد جوانی است که شرکت فروش و پخش فرآورده های نفتی دارد. او تمام تلاشش را کرده است که کسب و کار سالمی داشته باشد. آبل به تازگی تصمیم گرفته است که زمینی را برای رونق کسب و کار خود بخرد. او مقداری پول به صورت بیعانه پرداخت کرده است و باقی پول را تا یک ماه دیگر باید تهیه نماید. در این بین ماشین های حمل و نقل سوخت شرکت ابل دزدیده می شود و این باعث خسارات قابل توجهی به آبل شده است.

**************************************************

فیلم سینمایی «محیا» به کارگردانی «اکبر خواجویی»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

شهاب حسینی، الهام حمیدی و برزو ارجمند در فیلم سینمایی «محیا» نقش‌آفرینی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «پول» به کارگردانی «نو ری پارک»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی ریو جون یئول، وون جین آه، یو جی تائه و جو وو جین؛ درباره ایل هیون جوانی تازه کار است که به عنوان کارآموز وارد یک شرکت کارگزاری بورس می شود. او در تلاش است تا رموز این حرفه را یاد بگیرد اما یک اشتباه کوچک باعث ضرر یکی از مشتری ها می شود. او بسیار افسرده است که یکی از همکاران با سابقه اش به او پیشنهادی می دهد.

**************************************************

**** شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «شوالیه تاریکی» به کارگردانی «کریستوفر نولان»، پنج‌شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی کریستین بیل، مایکل کین و گری اولدمن آمده است: بتمن به کمک پلیس و دادستان جدید، شهر را از وجود خلافکارها و خانواده‌های تبهکار پاک می کند. اکنون به نظر می رسد مردم شهر به آرامش رسیده اند. اما ناگهان حضور یک جنایتکار خطرناک و باهوش به نام جوکر همه چیز را به هم زده و مردم دچار ترس و وحشت شده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «خمره» به کارگردانی «ابراهیم فروزش»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم در مورد خمره آب مدرسه‌ای در حاشیه کویر است که می‌شکند و بچه‌ها بی‌آب می‌مانند. تلاش معلم برای به‌دست آوردن خمره‌ای دیگر بی‌نتیجه می‌ماند. بچه‌ها برای تعمیر خمره احتیاج به موادی دارند که برای تهیه آن دچار مشکل می‌شوند….

بهزاد خداویسی، فاطمه ارزه و شمس الدین رضا الفت بازیگران این فیلم هستند.

**************************************************

**** شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «رابینسون کروزو» به کارگردانی «وینست کیستلوت و بن استاسن»، پنج‌شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: رابینسون کروزو مرد جوانی است که با یک کشتی سفر می کند و کشتی در دریا در اثر طوفان غرق می شود و او در نزدیکی یک جزیره روی کشتی شکسته می ماند تا این که حیوانات جزیره به راهنمایی طوطی او را به جزیره راهنمایی می کنند.

**************************************************

فیلم سینمایی «نابغه کوچک» به کارگردانی «لیون دینگ»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «شیفت آخر» به کارگردانی «اندرو کوهن»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ریچارد جنکینز، شین پل مک گی و کامرون اسکات رابرتز خواهیم دید: استنلی یک مرد میانسال است که در یک رستوران فست فود کارمی کند. او باید قبول کند که برای این کار پیر شده و کارش را به جوانترها بسپارد. او قصد دارد که به کارگر جوان سیاهپوستی به نام جی وان که به تازگی برای کار به آنجا آمده آموزش دهد و بعد برای نگهداری از مادر پیرش که آلزایمر هم دارد به شهر دیگری برود. او و جی وان به سختی با هم کنار می آیند جی وان به تازگی ازدواج کرده و بچه دار شده و باید از پس هزینه هایشان برآید. استنلی توسط اراذل و اوباش کتک خورده و پول هایش به سرقت می رود و او مجبور به برداشت پول از صندوق می شود و …

**************************************************

**** شبکه نمایش

فیلم سینمایی «همشهری کین» به کارگردانی «اورسن ولز»، پنج شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ارسن ولز، جوزف کاتن و دروتی کامینگر خواهیم دید: زمانی‌که چارلز فاستر کین، غول ثروتمند روزنامه‌دار می‌میرد تنها یک کلمه می‌گوید: غنچه‌ رز. تهیه‌کننده فیلم مستند زندگی کین از گزارشگر تامسون می‌خواهد تا درباره‌ی زندگی و شخصیت کین تحقیق کرده و معنای کلمه‌ی آخر پیش از مرگش را کشف کند….

**************************************************

فیلم سینمایی «بادیگارد محبوب من» به کارگردانی «سامو کام بوهانگ»، پنج شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ژاکین چان و کین کین لی آمده است: دینگ بادیگارد بازنشسته است که به شدت افسرده و تنهاست، او سال ها پیش روزی مسئول نگهداری از نوه دختری خود می شود اما با یک سهل انگاری نوه وی مفقود شده و دینگ که در تمام عمر محافظ شخصی افراد زیادی بوده در مواجهه با این اتفاق از همان زمان دچار شوک روحی می شود، دخترش نیز برای همیشه با او قطع ارتباط می کند. او اکنون به تنهایی در یک خانه کوچک زندگی می کند و دچار بیماری فراموشی است.

**************************************************

فیلم تلویزیونی «به خاطر تهمینه» به کارگردانی «رضا ابوفاضلی»، پنجشنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: طوبی پدر و مادر خود را از دست داده است و معلمش هما، از آنجا که او کودکی بسیار باهوش است و جایگزین فرزند نداشته اش شده، حمایتش می کند. بهمن، عموی طوبی، مانع از ادامه تحصیل وی شده است چراکه اعتقاد دارد، ادامه تحصیل باعث دوری او از ایل و طایفه می شود. در ادامه علت اصلی پا فشاری هما برای درس خواندن طوبی و ممانعت بهمن بیشتر روشن می شود.

صدرالدین حجازی، پویا امینی، رامتین خدا پناهی، سولماز غنی، پرستو صالحی، آرمیتا مرادی و محمدرضا سمیع از بازیگران این تله فیلم هستند.

**************************************************

فیلم سینمایی «مک کنیک» به کارگردانی «جاش سی والر»، پنج شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی دیوید مورس، مایک وگل، ترور مورگان، سیاران هندز و کوری مونتیت خواهیم دید: دیوید مورس در مسیر حل پرونده ای، درگیر سیمون ویکس خلافکار جوانی می شود که از گذشته او حقایقی را می داند که در صورت برملا شدن باعث نابودی وی می شود و …

**************************************************

فیلم سینمایی «رازهای گذشته یک زن» به کارگردانی «گردون یانگ»، پنج شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی میشل وودز و مارک اسلاک خواهید دید: استفانی ویکرز ۱۰ سال پیش در یک قهوه‌خانه در شیکاگو کار می‌کرده که شاهد قتل صاحب قهوه‌خانه (مو) بوده و به‌دلیل اینکه قاتل او را دیده، فرار می‌کند و به فیلادلفیا می‌رود. او ضمن تغییر هویتش با پزشکی به‌نام دیوید ویکرز ازدواج می‌کند …

**************************************************

فیلم سینمایی «برنی دلفین» به کارگردانی «کرک هریس»، پنج شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی تری امرسون و مارتی پول؛ داستان درباره خواهر و برادری است که با دلفینی به نام برنی دوست هستند و در ساحل جزیره برای خود کمپی برای تفریح درست کرده اند. روزی آنها متوجه حضور افرادی ناشناس در ساحل می شوند که درباره ساخت و سازهای غیر قانونی (کارخانه شیمیایی) در ساحل مشغول گفتگو هستند. این فعالیت ها برای محیط زیست و جانوران آبی زیانبار است.

**************************************************

فیلم سینمایی «مسابقه موش ها» به کارگردانی «جری زاکر»، پنج شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ایمی اسمارت، روآن اتکینسون، برکین مایر و ست گرین خواهیم دید: گروهی به طور اتفاقی انتخاب می شوند تا در یک مسابقه دیوانه وار که آن را صاحب کازینوی ثروتمند، دانلد سینکلر ترتیب داده، شرکت کنند. هر کس که زودتر از بقیه فاصله ۵۶۳ مایلی لاس وگاس تا سیلور سیتی نیو مکزیکو را طی کند، برنده دو میلیون دلار جایزه خواهد شد و …

**************************************************

فیلم سینمایی «گلوله گم شده» به کارگردانی «گیوم پیرت»، پنج شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی استفی سلما، آلبن لونوار، رد پارادوت و نیکولا دوووشل خواهید دید: لینو تبهکاری خرده پاست که در جریان یک سرقت به زندان افتاده است. او استعداد عجیبی در دست کاری اتومبیل ها و استحکام بخشی به بدنه و شاسی آنها دارد. از همین رو، شاراز که مسئول یک واحد گشت پلیس با اتومبیل و دستگیری تبهکاران است، او را به همکاری با خود ترغیب می کند.

**************************************************

فیلم سینمایی «رودخانه نقره ای» به کارگردانی «رائول والش»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ارول فلین و آن شریدان خواهیم دید: در بحبوحه جنگ‏های داخلی امریکا مایک مکوم را، به رغم شجاعت‏هایش، از ارتش شمالی‏ ها بیرون می‏ اندازند و او هم آرام آرام به کارهای خلاف روی می ‏آورد. تا این که به نوادا می ‏رود و پس از راه انداختن قمارخانه ‏ای بزرگ با مردی به نام استنلی مور در معدن نقره‏ او شریک می ‏شود که …

**************************************************

فیلم سینمایی «قصه های مجید» به کارگردانی «کیومرث پور احمد»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم یکی از داستان های مجید را روایت می کند. مهدی باقربیگی و پروین دخت یزدانیان در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «سیب و سلما» به کارگردانی «حبیب اله بهمنی»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

جعفر دهقان، سیدمحمدهادی دیباجی و سوگل قلاتیان در فیلم سینمایی «سیب و سلما» نقش آفرینی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «خبرچین» به کارگردانی «استیون سودربرگ»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی مت دیمون، ملانی لینسکی و تام پاپا؛ درباره فردی به نام ویتاکر، مدیر عالی رتبه شرکت بزرگ ADM است که براثر فشارهای همسرش نزد پلیس می رود و به کلاهبرداری و زدوبندهای مسئولان شرکت با موسسات رقیب برای بالابردن قیمت ها اعتراف می کند؛ اعترافی که تنها آغاز ماجراست و پلیس از او می خواهد تا اسنادی برای اثبات ماجرا فراهم کند و …

**************************************************

فیلم سینمایی «وکیل مدافع» به کارگردانی «سوباش کاپور»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آکشای کومار، آنو کاپور و هوما کورشی خواهیم دید: جلی یک وکیل تازه کار است که در دفتر حقوقی یک وکیل معروف کارآموزی می کند. او که مردی شوخ و خوش مشرب است کارش را جدی نمی گیرد و به همین دلیل در کارش چندان موفق نیست. یک روز زنی به نام حنا که همسرش به ناحق توسط پلیس کشته شده به دفتر آنها مراجعه می کند. جلی در ازای گرفتن مبلغی پول از حنا قول می دهد تا پرونده او را به جریان بیندازد اما این پول را صرف باز کردن دفتر حقوقی خود می کند.

**************************************************

فیلم سینمایی «قهرمان» به کارگردانی «جود برانان»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی رابرت امای، کامرون آرنت و کلیف برانان خواهید دید: جک پیرمردی متمول است که بعد از سال ها پسر خود ری را پیدا می کند. ری یک راننده ماشین های مسابقه در پیست خاکی است و سعی دارد بعد از سال ها رابطه خود را با پدر از نو بسازد.

**************************************************

فیلم سینمایی «ضریب سرد» به کارگردانی «هیو جانسون»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی کوبا گودینگ جونیور و اسکیت اولریش خواهیم دید: یک سلاح میکروبی شیمیایی که در دمای بالای ۵۰ درجه فارنهایت منفجر می شود به دست دو مرد می افتد که سعی می کنند آن را از به سرقت رفتن توسط یک تروریست محافظت کنند و …

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «جنگل» به کارگردانی «گرگ مکلین»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی دانیل رادکلیف، الکس راسل، توماس کرشمن، یاسمین کاسیم، ژول جکسون و جاسک کومان؛ درباره گروهی است که برای ماجراجویی عازم جنگل های آمازون در کشور پرو می شوند. پس از آشنایی با یک راهنمای مروز که ادعا دارد جنگل آمازون را به خوبی می شناسد، این گروه دوستان عازم بخش های ناشناخته این جنگل می شوند که …

**************************************************

**** شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «آلفا و امگا ۴» به کارگردانی «تیم مالتبی»، پنج‌شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

**************************************************

فیلم سینمایی «گل طلایی» به کارگردانی «ترور هاردی»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهید دید: یک موش کور تلاش می‌کند به رویای دست‌نیافتنی خود یعنی تبدیل شدن به یک فوتبالیست دست یابد تا معدن طلای زادگاهش را از دست یک شرور بزرگ و طمع‌کار به نام رئیس نجات دهد که …

**************************************************

**** شبکه امید

فیلم سینمایی «پنالتی» به کارگردانی «شابهام سینگ»، پنج‌شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی لوکرام اسمیل، کی کی منون و شاشانک آرورا؛ داستانی از یک فوتبالیست شمال شرقی هند است که برای رسیدن به آرزوهای خود شب و روز با جامعه می جنگد که …

**************************************************

فیلم سینمایی «قصه های مجید ـ شرم» به کارگردانی «کیومرث پوراحمد»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: نوجوانی به نام مجید مشغول ساختن یک فیلم ۸ میلیمتری است. تحت شرایطی مجید مجبور می شود پولی را که برای تهیه نگاتیو در اختیار دارد به کسی بپردازد و بعد شرم مانع می شود که پول را از آن شخص مطالبه کند …

مهدی باقربیگی و پروین دخت یزدانیان در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

**************************************************

**** شبکه افق

فیلم سینمایی «پول کثیف» به کارگردانی «جی یونگ جون»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی لی هانوی، چو جین وونگ، تئو یو و کوآن سو هیون خواهید دید: یانگ مین هیوک یک وکیل و دادستان است که در دفتر دادستانی در شهر سئول به کار مشغول است. او روی یک پرونده تصادف زنجیره‌ای خودروها کار می‌کند که یکی از مظنونان اصلی پرونده پارک سو کیونگ نام دارد. مدتی بعد پارک سو جانش را از دست می‌دهد و مشخص می‌شود که در آخرین پیامکی که برای خواهرش فرستاده، به او گفته که وکیل یانگ مین هیوک او را آزار جنسی داده است. در ادامه اما او از این جرم تبرئه می‌شود و با تحقیقات بیشتر متوجه می‌شود که او کشته شده و علت کشته شدنش این بوده که …

**************************************************

فیلم سینمایی «سردار جنگل» به کارگردانی «امیر قویدل»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۱۸ از شبکه افق پخش خواهد شد.

کاظم افرندنیا، نعمت افشاریان، شهاب عسگری، عنایت‌الله بخشی و هوشنگ بهشتی در فیلم سینمایی «سردار جنگل» بازی کرده اند.

**************************************************

**** شبکه شما

فیلم تلویزیونی «سفر زمان» به کارگردانی «امیر شهاب رضویان»، پنج‌شنبه ۱۷ تیر ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

خسرو احمدی، رضا بهبودی و محمد مین باشی بازیگران این فیلم هستند.

**************************************************

فیلم تلویزیونی «ول وله» به کارگردانی «امین امانی»، جمعه ۱۸ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

بازیگران این تله فیلم؛ نگین معتضدی، بهرام ابراهیمی، بهراد خرازی، فرشید نوابی، شیوا خسرومهر، مبین رستگار، فریبا امینیان، برسام سلیمانی، سارا قربانی، صغری آدینی، بیژن رسولی، بهشته آلیان و آدرینا افشار هستند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

htthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtthtt